Pokazywanie postów oznaczonych etykietą życzenia. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą życzenia. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 30 grudnia 2014

Prezenty i mnóstwo zdjęć + życzenia :)

Witajcie po raz ostatni w tym roku...

Dziś temat bardzo wdzięczny! Prezenty :) 



***



Przyleciały do mnie prawdziwe piękności z różnych miejsc Polski. Pamiętała o mnie Petra Bluszcz, Maciejka, Umbrella oraz Alicja, otrzymałam także upominek od Sylwii.

Nie dam rady wszystkigo zamieścić w jednym poście. Jest to część pierwsza.
Kolejność nie jest przypadkowa. Prezentacja w kolejności odbierania paczuszek :)

Petra Bluszcz dorzuciła do paczki pyszne pierniczki i herbatkę dla koleżanek z pracy. Niestety wszystko zniknęło przed fotorelacją :) Ten tajemniczy kawałek drewiwnka stojący obok szafki na klucze do magnez na lodówkę. Fajny jest!

Według mnie prawdziwym hitem jest renifer. Ewelina sama go zrobiła. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia!!! Ostatnio widziałam takie w Ikei i jestem dumna, że mam takiego nie masowo robionego!!! Kochana jesteś.



Zachwyt mój wzbudziła także paczuszka od Maciejki. Rzecz jest o tyle ciekawa, że dostałam 3 rzeczy, które chciałam sobie kupić. Maciejka użyła swoich tajemnych mocy i odczytała moje myśli :) Na zdjęciu zabrakło jenego pięknego serduszka, pokażę je przy kolejnej okazji. Mydełko jabłkowo-cynamonowe pachnie wspaniale, jestem nim zauroczona. Cudne drewniane serduszko od razu zawiesiłam w swojej mini galerycjce, pokażę ją przy okazji prezentacji pokoju w przyszłym poście. Ściereczka prawdopodobnie zostanie powłoczką :)

Z tymi prezentami to jest tak, że zamiast zrobić foty od razu to ja w wielkim szczęściu od razu rozkładam wszystkie podarunki w mieszkaniu i później jak chcę wystawić post to chodzę, zbieram i się zastanawiam czy to na pewno wszystko :) Taka trochę ze mnie gapa!

Ta karteczka mnie zachwyciła. Jest prześwietna!!!

Za wszystkie podarunki i za pamięć dziękuję z całego serca! Prezenty od Was przypominają mi, że wokół sa nie tylko zawiastni ludzie. Są też tacy, ktorzy potrafią się uśmiechać bez fałszywych myśli. Dziękuję!

***

Mnóstwo czasu w tym roku poświęciłam pakowaniu prezentów. Radość ma była wielka! Do prezentów dokładałam karteczki, które sama zrbiłam ta taka maksi wersja girlandy z sypialni.

Te cudne etykiety pobrałam z deco-szuflady Zauroczyły mnie jak tylko je zobaczyłam!!!
Jelonek i husky pochodzi ze stylowi.pl a czarny papier w kropeczki kupiłam w Pepco.



Gwiazdka i kometa to naturalnie masa solna.




W tym pakuneczku znalzały się drobiazgi dla Umbrelli

Dzwonek powstał z masy solnej. A "keep calmy" to naklejki.

***
To chyba najdłuższy post w mojej blogowej karierze :) mam nadzieję, że wytrzymałyście do końca. A to dlatego, że na końcu kilka słów na zakończenie 2014 roku i na początek kolejnego roku.

Życzę Wam, nam, Waszym i moim Bliskim żebyśmy wciąż tak nie gonili za niewiadomo czym, żebyśmy wśród tych wszystkich rzeczy, czynności, pogoni, dostrzegali rzeczy najważniejsze, żebysmy byli sobą i ze sobą, żebysmy szanowali ludzi i zwierzęta, żebysmy mieli tolernację dla poglądów innych ludzi, dla ich wiary i przekonań i żebysmy byli zdrowi. A jeśli chcecie dać coś najcenniejszego swoim Bliskim to dajcie im swój czas. Usiądźcie z nimi, porozmawiajcie, przytulcie się. Czasu kupić nie można i cofnąć go też nie można. Po co nam te wszystkie złote góry jak nie mamy z kim się nimi cieszyć. 
I tak po prostu życzę Wam szczęścia i ludzi na których możecie liczyć. 
Wiem, że to co napisalam to same oczywistości i proste słowa. Ale tak naprawdę niczego więcej nam nie potrzeba. Pa

niedziela, 23 grudnia 2012

Prezenty

Witajcie,
nie pokazywałam się jakiś czas choć starałam się jak mogłam aby jak najczęściej zaglądać do Was i zostawiaś po sobie ślad. Zauważyłam, że nierugalność jest u mnie bardzo regularna. Czekam aż to się zmieni!!!
Zaległości zamierzam nadrobić:) Już sie nie mogę doczekać żeby pooglądać Wasze drzewka, ozdóbki i prezenty:)

Dziś bardzo króciutko o tym co u mnie ostatnimi czasy się działo.
W pracy wciąż wytężony okres, w domu przed świętami też gonitwa więc tego czasu jak na lekartstwo. Mimo to powstało kilka świątecznych szyjątek, które poleciały m.in. do Umbrellki, Alicji, Maciejki i aniołek zakupiony dla  Petry Bluszcz.
 
Zostałam ostatnio uszczęśliwiona paczką niespodzianką od Maciejki, która zapowiedziała, że niedługo wróci. Skarby jakie mi przysłała i co ja wysłałam to temat następnego posta.
Rzeczą najważniejszą spośród ważnych jest to, że Maciejka się odezwała!!! 
 
Otrzymałam również paczkę wymiankową od Umbrellki, którą mam już od środy a mogę otworzyć dopiero jutro... Długo już nie byłam wystawiona na taką próbę!!! Jak się powymieniałyśmy to również temat na następnego posta. Gdyż... ja nie wiem co dostałam a Umbrellka jednej rzeczy też nie może otworzyć przed Wigilią więc nie pokażę bo tajemnica się wyda. Same rozumiecie...:)
 
A teraz zdjątka prezentów:)









Aniołek nie został zrobiony przez mnie. Ale ja wymyśliłam kolor sukienki:)
 
 
Te maleństwa powstały dla koleżanki, która swoim małym bliskim postanowiła podarować coś |
na Mikołajki, mogę więc się uważać za nieformalnego pomocnika św. Mikołaja:)))
 
 
 


To dla wnuczki koleżnki, małej Wiktorii zakochanej w różowym kolorze


 
Serduszka jakie uszyłam na choinkę.
W moim rodzinnym domu, choinka zawsze ubierana była zgodnie z tradycją zawsze w Wigilię,
ja tę tradycję podtrzymuję tak więc moje drzewko (zawsze żywe!) pokażę między świętami
 
A to nowość w moim wykonaniu. Nigdy wcześniej nie robiłam kolorowego transferu. Ale dzięki temu, że Umbrellka przesłała mi śliczne grafiki mogłam spróbować :) a próba ta jest prezentem dla koleżanki :) 


I na koniec najważniejsze!
Życzenia!

Wydadzą się Wam zwykłe, wręcz pospolite ale pomyślcie tylko co by się stało gdyby się spełniły...
życzę Wam tego wszystkiego nie tylko z okazji Świąt Bożego Narodzenia ale także z okazji każdego innego dnia roku:

przede wszystkim zdrowia, bo bez niego nic nie ma znaczenia,
szczęścia bo z nim można góry przenosić,
radości  i uśmiechu żeby żyło się lepiej,
odwagi w głoszeniu i obronie poglądów żeby można było spokojnie iść spać,
cierpliwości żeby nie zlekceważyć czegoś na pozór głupiego czy niezrozumiałego,
żeby przy Waszym stole nikogo nie zabrakło,
bliskości drugiego człowieka bo tylko wtedy życie ma sens.
I uśmiechajcie się częściej bo uśmiech sprawia, że jestesmy ładniejsi.
Wesołych Świąt!
Ania