Przez moją:
NIEUWAGĘ
GŁUPOTĘ
I NIE WIEM CO JESZCZE ALE NIC DOBREGO
zniszczyłam blat mojej szafki telewizyjnej liatorp.
Blat jest spuchnięty i odpada farba. Ja nic lepiej nie wyglądam, jestem biała ze zdenerwowania i wściekła sama na siebie. SZOK!!!
Przelałam wrzos, woda nie wiem w jaki sposób przedostała się przez folię /pewnie jest jakaś dziurka/ rozmoczyła coś co przypomina wiklinę i zaczęła wnikać w blat.
Dzwoniłam do Ikei, okazało się, że nie można kupić samego blatu. Pani z infolinii powiedziała, że jest jedno rozwiązanie - zapytać na miejscu w sklepie czy mają np. w sprzedaży okazyjnej blat. Okazuje się, że kiedy ludzie reklamują swoje produkty, Ikea sprzedaje elementy, które nie uległy zniszczeniu.
A może macie kogoś w swoim otoczeniu kto trzyma taki blat bo reszta padła ofiarą zniszczenia?
A może ktoś z Waszych znajomych pracuje w Ikei???
Bo głupoty to chyba nie można zareklamować w Ikei, co?
Bardzo Wasz proszę o pomoc, szafka ma niespełna 2 miesiące, kosztowała 799 zł i nie mam na razie możliwości żeby kupić nową. Jeśli macie Ikeę w swoim mieście możecie zapytać? Odezwijcie się w komentarzu lub w mailu a.barczykmałpawp.pl
Jeśli możecie to zamieście na swoim blogu poniższy banerek. Potraktujmy to jak candy, wśród osób, które zamieszczą banerek wylosuję nagrodę.
Wyniki podam 31 29 października. Jako nagrodę proponuję wielkie drewniane skrzydła ze starej dechy.
Mogą być surowe, mogę namalować na nich wianek, zgodnie z życzeniem wylosowanej osoby. Pomożecie?
Jeśli któraś z Was może dla mnie odwiedzić Ikeę, to proszę napiszcie mi o tym.
Nagrody będą dwie - pierwsza dla osoby, której być może przed losowaniem uda się znaleźć dla mnie rozwiązanie /może to być nagroda niespodzianka:)/ a druga dla osoby, którą wylosuję po udostępnieniu banerka. Jeśli banerek się pojawi na profilu FB to dajcie mi znać przed losowaniem.
Post z moim pięknym stolikiem sprzed zniszczenia znajdziecie TU
a tu diabelna doniczka, sprawczyni całego zamieszania
I jeszcze jedno. Wiem, że ludzi spotykają większe tragedie niż zniszczony blat ale ja na szczęście potrzebuję tylko takiej pomocy.
P O M O Ż E C I E ? ? ?






